Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell
| 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Fitness/Gym Fitnesscenter | Aktiviteter Vattenpark Vattenrutschkanor | Spa & Hälsocenter |
| Barnvänligt Barnklubb | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Det bekväma Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell Runaway Bay ligger i Runaway Bay och ungefär 16 minuter till fots från Royal Palm Estate. Det erbjuder vattenpark, vattenrutschbanor och utomhusbassäng. Det finns också en parkering.
Detta bekväma hotell har ett strandnära läge i närheten av Cardiff Hall Beach Club. Gästerna kommer att befinna sig mindre än 1 km från Ocean View Beach. För sportälskare erbjuder Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell i Runaway Bay närhet till Runaway Bay Golf Course som ligger cirka 25 minuter bort till fots.
Rummen har utsikt över havet och bekvämligheter som luftkonditionering. Det finns också ett privat badrum i rummen.
Restaurangen Moonstone by Vincenzo erbjuder ett brett utbud av italienska rätter och inom några kvarter från hotellet.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Parkering
- Säkerhetsfack
- 24-timmars reception
- Inga husdjur
- Privat strand
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Solsängar
- Vattenpark
- Trädgård
- Spa & Hälsocenter
- Fitnesscenter
- Grunda delen
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Vattenrutschkanor
- Barnklubb
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell?
Det tar 5 minuter till fots att komma från Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell till centrum. - ✈
Hur långt är Ocho Rios från Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell?
Mellan Ocho Rios flygplats och Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell är det 45 km. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell?
Gästerna på Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell måste checka ut vid 10:00. - ❓
Vilken avbokningspolicy erbjuder Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell?
Ocean Tropical Escape 1Br 1Ba Ocean View Hotell erbjuder gratis avbokning. För mer information, kontakta hotellpersonalen.